Bir Kitapda Senden Olsun

Sevgili Anadak üyeleri,

Asıl amacı dağcılık ve doğa sporlarını tanıtıp yaygınlaştırmak, doğa sevgisinin oluşmasına ve çevre koruma kültürünün gelişmesine bilinçli katkıda bulunmak olan derneğimiz, kurulduğu günden beri sosyal sorumluluk projeleri ile de farkındalık yaratmaya çalışmaktadır.

Bu dönemde, çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, kütüphanesi olmayan okullarımıza yardımda bulunmak amacıyla destekleriniz ile bir kütüphane kurma projesini hayata geçirme kararı almıştır.

Bu proje kapsamında, sıkça doğa yürüyüşleri düzenlediğimiz bir bölgede, kütüphanesi olmayan bir okula (İlk-Orta Okul) kütüphane kurulacaktır. Okul kütüphane için bir oda tahsis edecek, bu oda da yine Derneğimizin girişimleri ile döşenecektir.

Sizden, bu yaş grubu için (roman, hikaye ve çocuk kitapları) hem evinizde bulunan artık ihtiyacınız olmayan hem de tanıdıklarınızdan toplayacağınız kitapları veya yeni alacağınız kitapları bize ulaştırmanızı diliyoruz.

Kitapları her Salı akşamı toplandığımız Kadıköy’de Nazım Hikmet Kültür Merkezi ‘ne getirebilirsiniz. Ya da kargo ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

Dilek Kıyılar
Demirciköy Mh. Argın Yaylası Sk. No:83
Bizimtepe Evleri Sarıyer /İstanbul

Göndereceğiniz kitaplara tarafınızdan hediye edildiği yazılacaktır.

Derneğimizin adına taşıyacak kütüphanenin tamamlanmasından sonra, ayrıca duyurusunu yapacağımız bir tarihte sizlerin de katılımları ile açılışını yapacağız.

Bu proje, üyelerimizin ve yakınlarının gönüllü katkıları ile yapılmakta olup, Derneğimizin bütçesinden herhangi bir kaynak aktarılmayacaktır

Not: Ders ve test kitapları ile ansiklopedi kabul edilmemektedir.

Yeni kitap almadan önce, Milli Eğitim Bakanlığının onaylayacağı kitaplar olması için bize danışmanızı öneririz.

Kitap isimleri ile ilgili Yasin Demirbaş ile iletişime geçebilirsiniz.

Cep : 0505 501 29 38 E-mail: yasin@ticaret.edu.tr

Detaylı bilgi ve sorularınız için : 


DİLEK KIYILAR

0536 719 60 38

1961dilek@gmail.com