DENİZ ve GÜNEŞİN KEYFİNİ 04 AĞUSTOS 2018’de BİRLİKTE ÇIKARALIM!

Sıcak  yaz gününde Şile’de güzel bir mekanda deniz ve güneşle buluşmak isterseniz

Bizimle olun….

04 Ağustos 2018 Cumartesi günü başlayacak olan faaliyetimiz, dileyenler için ertesi gün de devam edecek. Sabah güneş ve deniz keyfinden sonra aynı yerde güneşin batışını izleyip uyku tulumlarında yıldızların altında uyuyup, Pazar sabahı yüzünüzü denizde yıkamak güzel olmaz mı!

Herkesin kendi imkanları ile kolayca ulaşabileceği “Şile- İzbarço Poyraz Cafe Beach”  de her türlü yeme içme seçeneği mevcuttur.Dışarıdan yiyecek içecek getirmenize gerek yok. Siz sadece şık plaj kıyafetlerinizle gelin ve günün, dilerseniz gecenin keyfini çıkarın. Duyurudaki fotoğraflar mekana aittir. Gündüz güneşlendiğimiz yerde akşam yemeği için masalar konulmaktadır.

Deniz keyfimiz: 10:30’da başlayacak, girişte Anadolu Dağcılık demeniz yeterli olacaktır.

Bize ayrılan bölüme yönlendirileceksiniz.

Giriş ücreti: 25TL / kişi (sadece şezlong bedelidir) kaç şezlong alacağınızı kayıt esnasında söyleyiniz, çocuklar için özel fiyat yoktur.

Yiyecek-içecek: Tesiste alkollü, alkolsüz içecekler ,Tavuk, köfte, balık (günün balığı ) çeşitleri, meze, kalamar vs , tost, menemen mevcut.

Menü ve fiyatlar nasıl? Fiks menü yok, canınız ne çekerse yiyebilirsiniz, adlarınıza açılacak adisyonlarla yediklerinizi ödeyeceksiniz.

Menü

Sabah kahvaltı var mı? Var, menemenlerini tavsiye ederim.  Tost, kahvaltı tabağı, serpme kahavaltı

Öğlen ,Akşam ne yiyeceğim, yemek saati: Tavuk, köfte, balık, deniz ürünleri ,meze ne isterseniz seçebilirsiniz. Tavuk, balık, köfte seçimi için mutlaka bildirin.

Kahvaltı, öğlen, akşam yemeği saati yok, topluca yemek yenmeyecek.

Gece kalmak isteyenler nerede kalacağız? : Yanınızda uyku tulumunuzu getirini.  İzbarço’nun sezlonglarında kalabilirsiniz, önemli nokta kalmak istediğinizi mutlaka belirtiniz ki, mekanın tamamı bize ait olmadığı için ertesi güne kaç şezlong kullanacağımızı bildirebilelim.

Ulaşım: Özel araç tutulmayacaktır. Ulaşım kendi imkanlarımızla olacak.

Adres:  İzbarço Poyraz Cafe Beach,  Ayazma Mevkii Kıyı menderek Şile

Yer sayısı: Yer sayımız sınırlıdır. Bir an önce kayıt yaptırınız;  giriş bedelini gönderdiğinizde kaydınız yapılmış olacaktır.

Kayıt ve bilgi için : Başak Özcan     Cep: 0533 366 82 44

Mail adresi:  basak.ozcan@tbank.com.tr

Banka hesap no:

BAŞAK ÖZCAN
TEB  Şişli Meydan
TR 7800 032 0000000000 8510267