1. 14-17 Haziran tarihinde Kapıdağı yarımadasında denizin, ormanın ve diğer doğal güzelliklerinin tadına bakmak için Erdek’e gidiyoruz.

  PROGRAM
  13 HAZİRAN PERŞEMBE (ARİFE):  Istanbul’dan akşam saatlerinde aracımızla yola çıkacağız.

  14 HAZİRAN PERŞEMBE (ARİFE):  SABAH saatlerinde konaklayacağımız köye ulaşacak ve evlerimize yerleşeceğiz. Günün geri kalanı serbest zaman. Akşam yemeğimizi topluca sahildeki bir cefede alacağız.

  15 HAZİRAN CUMA (BAYRAM 1.GÜN) Sabah kalkıp deniz manzarası eşliğinde kahvaltımızı yapıp bayramlaşıyoruz. sonra gün boyu denizin keyfini çıkaracağız. Akşam 18:00 civarı ormanda küçük bir yürüyüş yapabiliriz. Akşam yemeğimizi topluca sahildeki bir cafede alacağız.

  16 HAZİRAN CUMARTESİ (BAYRAM 2.GÜN)
  Sabah kahvaltı ardından sahilde denizin tadını çıkaracağız. İsteyen katılımcılarla küçük bir orman içi yürüyüş yapabiliriz. Akşam yemeğimizi topluca sahildeki bir cafede alacağız. Gündüz tembellik etmeyip : ) odun tolarsak gece sahilde ateş yakıp muhabbet edebiliriz. Hatta geçtiğimiz yıllarda midye toplayıp pişiren arkadaşlar bile olmuştu.

  17 HAZİRAN PAZAR (BAYRAM 3.GÜN) Sabah kahvaltı ardından sahilde denizin tadını çıkaracağız. Tahminen 15:00 gibi tatilimize veda edip İstanbul’a doğru yola çıkacağız.

  KONAKLAMA
  Köylülerin evlerinde konaklayacağız. Her evde 4-5 kişilik gruplar halinde kalacağız.

  YEME-İÇME
  3 Kahvaltı tabağı ve 3 akşam yemeği faaliyet ücretine dahil olup topluca alacağız. Öğlen yemekleri için bölgedeki tesislerden tedarik edebiliriz,

  ULAŞIM
  İstanbul’dan karayolu ile gideceğiz. Çıkış saati ve duraklar katılımcılara daha sonra bildirilecektir. 

  GEREKLİ MALZEMELER
  Deniz malzemelerini ve fotoğraf makinelerini almayı unutmayın.
  Köy içerisinde bazı yollarda ışıklandırma olmadığı için bir kafa feneri getirmeniz tavsiye olur. Akşamları ormanın etkisiyle biraz serin olabilir, bu sebeple bir polar mont işinize çok yarar.

  Kapıdağı yarımadası zorlu bir treking parkurudur. Eğer böyle bir yürüyüş yapmak isteyen olursa önceden haberleşip gerekli malzemeleri konuşabiliriz.

  FAALIYET KOORDİNATÖRÜ
  Kürşat Koçboğa
  kursatkocboga@hotmail.com
  539 813 66 41 (lütfen 18:00’dan sonra arayın)

  FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
  İstanbul-Kapıdağı-İstanbul gidiş dönüş ulaşım,
  3 kahvaltı 3 Akşam yemeği (Kahvaltıda alınan çaylar harici hertürlü içecek ücretlidir.)
  3 Gece konaklama
  Seyahat Sigortası
  Rehberlik  

  18.05.2018 tarihinden sonraki iptaller geçersizdir.

  Kayıt sırasında Misafir Katılımcılarından istenilen bilgiler

  Ad Soyad                               :
  Binis noktasi                           :
  Cep Telefon numarasi           :
  e-posta adresi                        :
  Kan gurubu                            :
  Acil durumda
  Ulasilacak kisinin adı-soyadı :
  Acil durumda
  Ulasilacak kisinin telefonu     :

  Derneğiminiz Üyeleri sadece biniş noktaları bildirecekler.

  Önemli Not :
  1 – Derneğimiz tüm faaliyetleri resmi zemin üzerinden yapılmakta olup TÜRSAB onaylı acenteler kullanılmaktadır.
  2 – Faaliyetler minimun maliyet ve katılımcı sayısına göre planlanmaktadır. Faaliyet tarihine yakın iptal durumunda faaliyete katılım gösteren diğer katılımcıların katılım ücretlerini etkilediği için kesin katılım gösterenlerin başvurmaları çok önemlidir.
  3 – Trekking faaliyetlerine en geç iptaller Cuma günü saat : 15:00’e,  Kamplı faaliyetlerde en geç 1 hafta öncesi kabul edilmektedir.
  4 – Faaliyetler için alınan kaporalar hiçbir şekilde iade edilmeyecektir.
  5 – Faaliyetlerin yakın tarihlerinde iptalleri alışkanlık haline getiren katılımcılarımızın faaliyetlere zarar vermesi nedeniyle, bu kişilerin sonraki faaliyetlere katılım durumları hakkında Yönetimimiz karar verecektir.

  6 – Derneğimizin facebook sayfasında duyurulan faaliyetlere katılıyorum seçilmesi faaliyetlere katılıyor anlamına gelmemektedir. Kesin katılım için Faaliyet Koordinatörüne mail gönderilmesi gerekmektedir.