28-29 Temmuz 2018 PÜRENLİ YAYLASI KAMP ( Hera-Ilıca- Karacasu Yaylaları)

 Akşam yanan ateşin başında, şehrin ışıkları olmadan başımızın üstündeki milyonlarca yıldızı seyretmeye  Pürenli Yaylasına gidiyoruz…

Pürenli yaylası; 1450mt rakımlı olup doğanın coşkusunun renk cümbüşü ile kaynaştığı, kuş seslerinin su sesleriyle kaynaştığı yaylalar bütünüdür.

28 Temmuz Cumartesi sabah erkenden İstanbul’dan hareket edeceğiz. Yolda sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra kamp alanımıza doğru  yola koyulacağız. Kampımızı attıktan sonra dileyenler kamp alanında kalıp tembellik yapar, dileyenler ile yakın yaylalara yürüyüş yapılır.

Ertesi gün kahvaltıdan sonra  çadırlarımızı toplayıp araca yükledikten sonra Pürenli Yaylasından Hera- Ilıca ve Karacasu Yaylasına doğru yürüyüş yapacağız. Yorulup daha fazla yürümek istemeyenler için araç belli noktalarda bekleyecektir.

Dönüşü Akyazı üzerinden yapacağız. Karamurat gölüne uğradıktan sonra yakındaki Alabalık Çiftliğinde isteyenler balık ziyafeti çekebilir.

Yemek hakkında bilgilendirme:
Cumartesi günü kahvaltıyı yol üzerinde bir tesiste yapacağız. İlk gün öğle ve akşam yemeği, 2. gün kahvaltı ve yürüyüş sırasında  sandwich vb malzemeler  ve dönüş yolunda Alabalık Çiftliğinde alınacak yemek katılımcılara aittir.

Kamp Malzemeleri:

– Çadır
– Uyku tulumu
– Şişme veya kapalı hücreli kopuk mat
– Fener veya alın feneri
– Yedek pil
– Kamp masa ve sandalyesi
– Sırt Çantası

Kılık-Kıyafet

– Yağmurluk
– Polar
– Şapka
– Yedek T-Shirt
– Çorap ve yedeği
– Yürüyüş ayakkabısı
– Güneş Kremi
– Gözlük

Faaliyet Koordinatörü : Ali Gürbüz Büyükuğurlu

Kayıt İçin: serpilduzcu@hotmail.com Cep : 533 203 76 71

Kayıt sırasında Misafir Katılımcılarından istenilen bilgiler;
Ad Soyad                                :
Biniş noktası                           :
Cep Telefon numarası             :
e-posta Adresi                        :
Kan gurubu                             :
Acil Durumda
Ulasilacak Kisinin Adı-Soyadı :
Acil durumda
Ulasilacak Kişinin Telefonu      :

Derneğiminiz üyeleri sadece biniş noktalarını bildirecekler.

Önemli Not :
1 – Derneğimiz tüm faaliyetleri resmi zemin üzerinden yapılmakta olup TÜRSAB onaylı acenteler kullanılmaktadır.
2 – Faaliyetler minimum maliyet ve katılımcı sayısına göre planlanmaktadır. Faaliyet tarihine yakın iptal durumunda faaliyete katılım gösteren diğer katılımcıların katılım ücretlerini etkilediği için kesin katılım gösterenlerin başvurmaları çok önemlidir.
3 – Trekking faaliyetlerine en geç iptaller Cuma günü saat : 15:00’e,  Kamplı faaliyetlerde en geç 1 hafta öncesi kabul edilmektedir.
4 – Faaliyetler için alınan kaparolar hiçbir şekilde iade edilmeyecektir.
5 – Faaliyetlerin yakın tarihlerinde iptalleri alışkanlık haline getiren katılımcılarımızın faaliyetlere zarar vermesi nedeniyle, bu kişilerin sonraki faaliyetlere katılım  durumları hakkında Yönetimimiz karar verecektir.
6 – Derneğimizin facebook sayfasında duyurulan faaliyetlere katılıyorum seçilmesi faaliyetlere katılıyor anlamına gelmemektedir. Kesin katılım için ilgili kişiye e-mail gönderilmesi gerekmektedir.