Spor tırmanış gelişmekte ve büyümekte olan çocuklarımız için tüm kas gruplarını çalıştıran bir spor olması sebebiyle fiziksel gelişimlerine önemli katkılar sağlar. Fiziksel katkıların yanında mental gelişimi de destekleyen, bir spor dalıdır. Çocuklarda karakter gelişimini olumlu yönde etkiler, öz güven sağlar, sorumluluk becerisi kazandırır, problem çözme, stres yönetimi, baskı altında karar verme, zor koşullara dayanıklı ve uyumlu olabilme gibi yetilerini de geliştirir.

8-15 yaş aralığında tüm çocuklarımızı Kulübümüzün Spor Tırmanış Temel Seviye Eğitimine bekliyoruz.

Bilgi: Eğitimlerimiz, hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki grup halinde yapılacaktır. Hafta içi gruplarımız  Salı ve Perşembe günleri 12:00-14:00 arası, cumartesi 13:00-16:00 arası  Kadıköy Boulder İstanbul Salonunda yapılacaktır. Katılımcı sayısına göre ders saatleri değişebilir.  Katılımcı çocuklarımızın yanında mutlaka ebeveyn ya da ailenin onay yazısıyla birileri olmak zorundadır.

 

Eğitim başlama tarihi hafta içi         : 24 Temmuz 2018 Salı 12:00

Eğitim başlama tarihi hafta sonu    : 28 Temmuz 2018 Cumertesi 13:00

Eğitim Süresi                                   : 1 ay

Ücret                                               :  Katılımcı sayısına bağlı olarak belirlenecek

Bilgi ve kayıt için. myilmaz55@hotmail.com  0 542 561 58 53

 

Ad Soyad                                :
T.C. Numarası                      :
Veli Ad Soyad                       :
Cep Telefon numarasi            :
e-posta adresi                         :
Kan gurubu                             :
Tercih edilen eğitim Grubu     : (Hafta içi / Hafta sonu)

  • Eğitim programı herkese açıktır.

Katılımcıların eğitim salonunda rahat hareket edeceği spor kıyafetleri, yedek giysiler, atıştırmalık (kuru yemiş,muz, elma..) su ve tabanı sert bir spor ayakkabı getirmeleri gerekmektedir. Salonda giyilecek ayakkabının temiz ve sadece salon için de kullanılan ayakkabı olması gerekmektedir. Direk gerekli teknik malzeme kulübümüz tarafından sağlanacaktır.