Kulübümüz web sitesinde ve Facebook sayfasında yayınlanan rota GPS bilgileri; Dağcılık ve doğa yürüyüşleri konusunda zorunlu ve yeterli bilgiye sahip olanların yararlanmaları amacıyla özellikle bilgiyi yaygınlaştırmak ve paylaşmak icin duyurulmaktadır. Kulübümüz bunu yaparken toplumsal bir sorumluluğu yerine getirdiğini düşünmektedir. Bilgi paylaşınca değerli olmaktadır.

Ancak, doga aktiviteleri, kendi doğası gereği icinde kaza, yaralanma , çeşitli riskleri barındırmaktadır. Bu amaçla katılımcıların daha önce gerekli temel eğitimleri almış olmaları kesin şarttır. Zaman içersinde doğada meydana gelecek değişiklikler, uygulama sırasındaki hava koşulları ve etkileri nedeni ile verilen bilgilerin kesin olduğu garanti edilemez.

Katılımcıların kişisel güvenlikleri icin sadece bu bilgiye bağlı kalmamaları esastır. Kulübümüz bu konuda bir sorumluluğu kabul etmez.

Burada verilen bilgileri kullanmanız; yukarıda yapılan uyarıları başlangıçta kabul ettiğinizi, doğada oluşacak her türlü riski kabul ettiğinizi ve katılımcıların kendi güvenliklerinden kendilerinin sorumlu olduklarını onayladığını gösterir. Bilgilerin uygulanması sonucu oluşacak kaza, yaralanma ve oluşacak diğer risklerden ve etkilerinden kulübümüz ve yönetimi sorumlu değildir.

Anadolu Dağcılık ve Doğa Sporları Kulubü Yönetimi

Gps Babel programı ile http://www.gpsbabel.org/download.html Gramin dosyalarınızı Google Earth dosya formatına çevirebilirsiniz.

 

Aytepe – Karahasan Garmin (gdb) indir
Ciğdem – Dokurcun Garmin (gdb) indir
Kılıçkaya – Belpınar Garmin (gdb) indir
Kuzuyayla – Kartepe Garmin (gdb) indir
Sermayecik – Keramet Garmin (gdb) indir
Soğucak Yaylası Garmin (gdb) indir
Abant Garmin (gdb) indir
Aytepe – Veysel Dayı – Menekşe Yaylası Garmin (gdb) indir
Ballıkayalar Garmin (gdb) indir
Keremali – Akyazı Garmin (gdb) indir
Kılıçkaya – Doğancıl Garmin (gdb) indir
Kırıntı – Karahasan Garmin (gdb) indir
Menekşe Yaylası Garmin (gdb) indir